wtorek, 10 sierpnia 2010

Rejza - koncepty

    Wciąż nie znalazłem sensownej odpowiedzi na pytanie, co by tu kurza twarz rysować?  Stąd nie udzielam się zbyt aktywnie, na blogu anonsując jedynie ciekawostki, które można znaleźć na moim drugim poletku. Tymczasem, spotkało mnie wyróżnienie ze strony Macieja „Repka” Reputakowskiego, który zamykając cykl „W sieci szerokiej” pojawiający się na Polterze zaliczył mojego bloga do grona ciekawszych miejsc w polskiej blogosferze komiksowej. Bardzo, bardzo dziękuję. Ów ranking sprawił, że poczułem się zobowiązany do uchylenia okna i wpuszczenia choćby odrobiny świeżego powietrza.
    Z pośród obrazków, które powstały w ostatnim czasie chciałbym pokazać trzy koncepty, które namazałem na zamówienie Krisa. Stanowią one część materiału preprodukcyjnego filmu animowanego „Rejza”, o którym informacje pojawiły się już tu i ówdzie. To była bardzo orzeźwiająca robótka, która pozwoliła mi na chwilę zapomnieć o moim dołku.
    Zapraszam również do zajrzenia na drugiego blogasa, gdzie publikujemy mały fragment książki „Jerzy Wróblewski – Mistrz z Bydgoszczy”, którą wytrwale pisze Maciej Jasiński.
9 komentarzy:

 1. Przy okazji publicznie składam Ci wielkie dzięki za pomoc w "sytuacji podbramkowej". Okazało się, że te trzy plansze, w Twoim wykonaniu, prawdopodobnie uratowały cały projekt!
  No i gratuluję uwzględnienia Twojego bloga we wspomnianym przez Ciebie rankingu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fachowa robota. Uwielbiam te Twoje "żylaste" drzewa.

  OdpowiedzUsuń
 3. @Kris - Cieszę się. Nie wiedziałem, że aż tak groźnie było!
  @Jaszczu - Dzięki, mam lekkiego świrka na punkcie takich "żylastych" motywów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Musisz kiedyś zdradzić fanom jak je robisz bo a) są fachowe b) świetnie się prezentują c) też tak chce umieć ;)
  Gratsy z okazji owegoż rankingu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Thx, Haku. Nie bardzo jest, co opisywać, bo "czarów" w tym nie ma, ale może zrobię jakiegoś tutka przy następnej okazji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace zajebiste.Ciesze się że coś mimo dołka działasz. :)

  Muszę sie naumić robić takie kolorki jak Ty i Herring.Bo moje prace cos smutno wyglądają w Black&White.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładniutkie prace-fajne,subtelne tylne plany

  OdpowiedzUsuń
 8. @IcekMały - Dzięki! Jeżeli rysunek w B&W będzie dobry, to nie musisz być dobrym kolorystą. Poszukasz gościa od kolorków i będzie git.

  @Simson - Danke, kolego. Wrzuć coś na bloga, na pewno coś zmalowałeś - daj znak, że żyjesz!

  OdpowiedzUsuń
 9. Hmm coś tam robie z kolorkami ale to nie to co u was.Brak umiejętności,sprzętu i oprogramowania się kłania. Ale każdy orze jak może.

  http://littleicek.blogspot.com/

  ja oram tak...narazie.

  OdpowiedzUsuń