poniedziałek, 27 kwietnia 2009

Pecunia non olet

Komiks „Janosik i Grosik” (scenariusz Macieja Jasińskiego, rysunki moje) startował w konkursie Fundacji FOR i został nawet wyróżniony (bomboniera i komiks „Marzi” dla każdego z autorów). Kilka dni temu otrzymałem egzemplarz autorski antologii „Komiksy o tematyce ekonomicznej”. Już cieszyłem się z kolejnej publikacji na kredowym papierze, która sprawiłaby mi dodatkową (po atrakcyjnych nagrodach) radość i zabrałem się do jej przeglądania. I tu, niespodzianka, w moim egzemplarzu niektóre strony komiksów są powtórzone (w tym, oczywiście druga i trzecia strona „JiG”). Ten splot okoliczności pozwolił mi wysnuć wniosek, że udział w konkursach nie służy mojemu dobremu samopoczuciu i w związku z tym namówienie mnie do udziału w jakimkolwiek następnym będzie nie lada wyczynem.

6 komentarzy:

 1. No chyba,że to będzie konkurs na ilości pochłoniętego alkoholu-btw,dawaj sprawozdanie z impry z fotami

  OdpowiedzUsuń
 2. To jakieś sugestie, nie podparte dowodami;)
  Miałem nadzieję, że Ty albo Śledziu
  coś puścicie. Zdjęcia muszę przerzucić do kompa
  i jakoś obrobić, bo nic nie widać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja fot nie robiłem, Śledź chyba raczej też nie-jakkolwiek Toruń znów jako ostatni opuścił stadion...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zauważyłem, że nie robiłeś, ale miałem na myśli relację pisaną. Na szczęście, nie podkusiło mnie, aby z Wami zostać. Krzychu opowiadał mi trochę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co słyszałem od biorących udział w tym konkursie znajomych, to wyniki były mocno kontrowersyjne.(poza zasłużenie zwycięskim komiksem). Podobno spece od komiksu (ojcowie Jeża) zostali zakrzyczeni przez speców od ekonomii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ujmę to najdelikatniej jak potrafię, bowiem mnie przy tym nie było. W kilku przypadkach można odnieść takie wrażenie.

  OdpowiedzUsuń